باشگاه مشتریان

Group 167

پاداش‌هایی برای هر سلیقه

باشگاه مشتریان لوکینو جایی برای خلق خاطرات لذت بخش!

لوکینو یکی از بزرگترین و اصلی‌ترین فروشگاه‌های آنلاین فروش لوازم خانه و آشپزخانه به یمن سپاس از همراهی شما مشتریان عزیز خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته است. شما پس از عضویت در این باشگاه با هر بار خرید و بازدید روزانه از سایت لوکینو می‌توانید از امتیازات ویژه این سایت بهره‌مند شوید. اگر به لوازم خانه و آشپزخانه خود اهمیت می‌دهید و کیفیت و لوکس بودن لوازم آشپزی برای شما دارای اهمیت است با عضویت در این باشگاه و داشتن فعالیت در سایت، می‌توانید از هدایای ویژه و ارزنده‌ای برخوردار شوید.

عضویت در باشگاه مشتریان

Group 148
Group 168

تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه

اعضای باشگاه مشتریان لوکینو از تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه برخوردار می‌شوند که به آن‌ها کمک می‌کند هزینه خرید خود را کاهش دهند.

Group 170

جوایز و امتیازهای وفاداری

با عضویت در این باشگاه، شما می‌توانید امتیازهای وفاداری جمع کرده و امتیازات خود را به پول تبدیل نمایید و از آن برای کاهش هزینه خرید استفاده نمایید.

Group 169

دریافت مبلغ به ازاری بازدید روزانه از سایت

اعضای باشگاه مشتریان با فعالیت و بازدید روزانه از سایت از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند شد که این امتیازات به  شارژ کیف پول آن‌ها کمک خواهد کرد.

امتیازات باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان لوازم خانه و آشپزخانه لوکینو، جایی است که شما علاوه بر خرید لوازم ضروری خانه و آشپزخانه، به یک تجربه خرید منحصر به فرد دست پیدا می‌کنید. با عضویت در این باشگاه، شما به عنوان یکی از اعضای ویژه، از تخفیف‌ها، پیشنهادهای ویژه و جوایز جذاب بهره‌مند خواهید شد. عضویت در باشگاه مشتریان، فراتر از یک خرید ساده بوده و آن را به یک ماجراجویی جذاب و جامع تبدیل می‌کند.

image 38

خرید از سایت =

1,500 امتیاز

شما مشتریان عزیز با هر خرید 100 هزار تومانی  از سایت می‌توانید 1500 امتیاز از باشگاه مشتریان لوکینو دریافت نمایید.

1

ثبت نام جدید =

10,000 امتیاز

شما مشتریان عزیز با هر بار ثبت نام با شماره جدید می‌توانید 10000 امتیاز از باشگاه مشتریان لوکینو دریافت نمایید.

4

کامنت زیر محصول =

1,000 امتیاز

شما مشتریان گرامی با هر کامنتی که زیر محصولات سایت قرار می‌دهید می‌توانید 1000 امتیاز از باشگاه مشتریان لوکینو دریافت نمایید.

9

معرفی دوستان =

10,000 امتیاز

با معرفی دوستان خود، هم شما و هم دوستانتان پس از عضویت می‌توانید صاحب 10000 امتیاز از باشگاه مشتریان لوکینو شوید.

8

عضویت یکساله =

30,000 امتیاز

با هر یک سال عضویت شما که در این سایت می‌گذرد، صاحب 30000 امتیاز از باشگاه مشتریان لوکینو خواهید شد.

3

بازدید روزانه =

1000 امتیاز

شما بعد از عضویت در این باشگاه با هر بار بازدید روزانه از صفحات مختلف سایت صاحب 1000 امتیاز خواهید شد.

عضویت در باشگاه مشتریان لوکینو به شما امکان می‌دهد تا به صورت مستمر از آخرین محصولات، تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه آگاه و بهره‌مند شوید و به یک تجربه خرید منحصر به فرد دست پیدا کنید. پس از عضویت در باشگاه مشتریان لوازم خانه و آشپزخانه، تجربه‌ای جدید از خرید و ارتباط با برند مورد علاقه خود را تجربه خواهید کرد. منتظر حضور گرم شما در این باشگاه ویژه هستیم!

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من